Actueel weer Berkel-Enschot
Laatste update: 2026-04-01 om 12:39 uur
| Temperatuur | 15.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.5 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.9 km/u om 12:18 u |
| Minimum temp. | 3.5 °C om 00:52 u |
| Maximum temp. | 15.6 °C om 12:38 u |
| Windchill | 16.2 °C |
| Hitte index | 15.6 °C |
| Dauwpunt | 8.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:14 u |
| Zon onder | 20:12 u |